Půjčka bez poplatků

Chcete konečně půjčku bez poplatků? Tak se svěřte do péče nám. Naše půjčky jsou opravdu bez poplatků předem.

Online žádost

Nebankovní půjčka bez registrů, rychlá půjčka

Potřebujete si koupit do nového bytu televizi nebo jiné digitální spotřebiče do své domácnosti? Bohužel se Vám ale nenachází dostatek finančních prostředků k uskutečnění Vašeho nápadu, a tak Vám nezbývá nic jiného než požádat své blízké či nějakou společnost o možnost půjčky peněz? S tím se Vám ale nechce obtěžovat své blízké, a tak raději budete volit možnost půjčení si peněz u nějaké společnosti.

Kde takovou společnost najít a jak postupovat při sjednávání půjčky? Na trhu existuje mnoho společností, které poskytují finanční služby, zejména půjčky, ale v dnešní době je již těžké si mezi těmito společnostmi vybrat, neboť každá se předhání. Při výběru je nutno se dívat na podmínky za jakých společnost půjčku poskytuje a to z důvodu, abyste hned nenaletěli.

Seriózní online půjčka

Co by se ale stalo, kdyby se teď před Vámi objevila nabídka od společnosti, která by byla zcela pro Vás výhodná? Jsme společností, která na současném trhu se pohybuje několik řad let, a během této doby jsme získali nespočet kontaktů a zkušeností, s pomocí nichž se nám daří smlouvat lepší půjčky pro naše klienty.

Proč nebankovní půjčka od nás?

Co tedy nabízíme? Jako společnost, která se orientuje na finanční problémy, nabízíme půjčky jak už spotřebitelské tak i podnikatelské. V případě, že si potřebujete koupit digitální technologie, která vybaví Vaši domácnost, tak se jedná o spotřebitelskou půjčku. Tuto půjčku poskytujeme ve výši až 300.000 Kč, kdy je nutností mít prokazatelný příjem. Co to v překladu znamená? To znamená, že nám musíte doložit, odkud Váš příjem pochází, z jakého zdroje. Nejčastěji to bývá příjem ze zaměstnání, podnikání, příjem z pobírání starobního nebo invalidního důchodu apod. Jakmile nám toto doložíte, tak máme ještě dvě další podmínky, kterými jsou - nutnost nemít exekuci a nemít napsané trvalé bydliště na městském úřadu.

Pokud jste zadluženi tolik, že to vyvolalo exekuční řízení a rozhodnete se tuto situaci řešit pomocí insolvence, kdy insolvenční řízení úspěšně dokončíte, tak naše společnost nabízí půjčku po insolvenci, která může dosáhnout hodnoty až 50.000 Kč. Jaké jsou podmínky při sjednání této půjčky? Jsou zde dvě totožné podmínky jako při sjednání spotřebitelské půjčky, tedy nemít exekuci a nemít trvalé bydliště na městském úřadu, ale současně s tím Váš prokazatelný příjem musí mít hodnotu nejméně 12.000 Kč.

Co ale nabízíme pro podnikatele? V souvislosti s podnikatelskými půjčkami nabízíme částku v rozmezí od 30.000 Kč do 75.000 Kč, kdy jsou zde opět dvě stejné podmínky jako u dvou předcházejících půjček, ale s tím, že je nutností prokázat Vaši osobu pomocí občanského průkazu.

To jest vše, co naše společnost nabízí na finančním trhu, kdy veškeré námi sjednané půjčky pochází z bankovního i nebankovního sektoru. Při společném sjednání půjčky dochází k individuálnímu jednání z naší strany, kdy se snažíme svým klientům nabídnout ideální alternativu pro jejich problém.

Online žádost o půjčku

Created by Wallis Media

© 2016 - 2019 Wallis Europe s.r.o.